בואו והכירו אותנו
ואת האנשים הפועלים

אודות מרכז הצעירים אשקלון

אנחנו מרכז הצעירים אשקלון, בית הצעירים של העיר אשקלון. אנחנו פועלים לשיפור חייהם של צעירים, לעידוד היזמות החברתית בעיר ולקידום מדיניות לטובת צעירים. אנחנו מעניקים שירותים מאוד מגוונים לצעירים בתווחי הגילאים 18-40.

 

באשקלון חיים כ-36,000 צעירים ואנו מרכזים עבורם את עיקר הפעילויות, השירותים והסביבה לה הם משתוקקים. המטרה שלנו בעולם הזה היא לשפר את חייהם של צעירי העיר ולקדם מעורבות ועשייה של צעירים בעיר אשקלון.

מרכז הצעירים אשקלון פועל לעידוד היזמות החברתית בעיר ולקידום מדיניות לטובת צעירים.

אנחנו רוצים לשפר את החיים של צעירים שחיים בעיר ומפעילים שירותים שונים, ביניהם: ייעוץ משפטי מסובסד לשוכרי דירות, מרחב עבודה פתוח וחינמי שפועל מהבוקר עד הלילה בכל יום, אפשרות לשכור אצלנו בבניין חדר בחינם או במחיר מוזל לכל מטרה חברתית ועוד. בנוסף, אנחנו רוצים לחשוף את צעירי העיר לכלל השירותים המגיעים להם בתור תושבי העיר.

 

רוצים לשמוע בהרחבה על כל השירותים שלנו והשירותים שהעירייה מציעה עבורכם ? לחצו כאן

 

פרוייקטים ואירועים – במהלך השנה, אנחנו עושים שיתופי פעולה רבים ומפיקים פרוייקטים ואירועים שונים לטובת צעירים בעיר. המטרה של כולם היא לקדם ערכים ולתת במה לנושאים אקטואליים שבעינינו משמעותיים לצעירים בתל אביב-יפו.

 

ללוח האירועים של הצעירים ? לחצו כאן

 

רוצים לדעת עוד על הפרוייקטים הקבועים שלנו? לחצו כאן

we're here to encourage a major change Through a new youth spirit

Ashkelon Youth Center

אודות מרכז הצעירים אשקלון

המרכז הוא מוקד ידע ופעילות, ומהווה זירת מפגש סביב תחומי עניין מרכזיים הנוגעים בחיי הצעירים בעיר – פיתוח קריירה, אקטיביזם חברתי וחוויה סטודנטיאלית. אנו פועלים לפיתוח ומימוש פוטנציאל כלל הצעירים באשקלון. אצלנו תוכלו למצוא הכל: קורסים וסדנאות לבחירת כיוון מקצועי, ייעוצי לימודים, תעסוקה וקריירה, סדנאות למציאת עבודה לצעירים ולבעלי ניסיון, דלת פתוחה ליזמים חברתיים, ייעוץ מלגות, אירועי תרבות ועוד.

 

״בקיצור, אם אתם צעירים באשקלון בגילאי 18-40

אתם מוזמנים להגיע, להתעדכן וליהנות

ממה שיש לנו להציע עבורכם.״

ולסיכום, אנחנו מאמינים שצעירים הם אלו שעושים את העיר בה הם חיים למה שהיא,

אנחנו כאן בשביל לגרום להם לעשות עוד, ולהשפיע על עצמם, על העיר ועל העולם

רוצים לעשות אצלנו משהו?